خرید لوازم آکواریوم دست دوم

خریداران و آکواریوم داران محترم نگران هزینه های زیاد تجهیزات آکواریوم آبشور نباشید.

آکواسامی جهت کاهش هزینه های راه اندازی و ارتقا آکواریوم آبشور، امکان خرید لوازم دست دوم و کارکرده ی آکواریومهای آبشور را برای طرفداران و خریداران فراهم آورده است. جهت ارتقاء لوازم خود می توانید از لوازم دست دوم وکارکرده ی آب شور نیز استفاده کنید. و به نوعی باعث صرفه جویی در هزینه های خرید تجهیزات آکواریوم آب شور خود شوید.
در این بازارچه تمامی لوازم کارکرده و دست دوم آکواریوم آبشور که البته سلامت  آنها توسط کارشناسان آکواسامی تایید شده است، با قیمتی بسیار پائین تر از قیمت تجهیزات نو، به فروش می رسد.
لازم به توضیح است در آکواریوم های آبشور به دلیل گران بودن تجهیزات، استفاده از لوازم مشابه دست دوم پیشنهادی بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.
جهت اطلاع از جزئیات لوازم دست دوم و کارکرده می توانید با شماره های آکواسامی تماس حاصل کرده و ثبت سفارش کنید.

 

آکواریوم داران محترم
چنانچه به هر دلیلی از ادامه نگهداری آکواریوم آبشور منصرف شده اید نگران هزینه هایی که صرف خرید و راه اندازی آکواریوم آبشور خود کرده اید نباشید.
آکواسامی با منصفانه ترین پیشنهاد، تمامی لوازم وتجهیزات دست دوم و کارکرده ی سالم آکواریوم آبشور شما را، خریداری می نماید.
بدیهی است با فروش لوازم دست دوم آکواریوم آبشور خود تا مقدار زیادی از اتلاف هزینه های صرف شده، جلوگیری خواهید نمود.

مشتری گرامی جهت اطلاع بیش تر از کالاهای مورد نظر خود و مشاوره در خرید لوازم آکواریوم آب شور و فروش آکواریوم کارکرده  با 09123026020 (نمایندگی تهران و یزد) تماس بگیرید.

مشتری گرامی به دلیل تغییرات لحظه ای اقلام موجودی ، جهت اطلاع بیشتر از کالاهای موردنظر خود با شماره های 09103026020 تماس حاصل فرمایید.